logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Jepet me qera dyqan tek kompleksi magnet 80M2 plus 30 m2 verande

Shtoni në të preferuarat
850.00 €
€/m2

ID:
611
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:

Prona Pershkrim

Ne nje nga komplekset me te mira te sapondertuara dhe ne nje zone shume te zhvilluar jepet me qera nje dyqan 80 m2 plus 30 m2 verande,dyqani eshte i pershtatshem per lokale,pasticeri,piceri.Kontakto tani Vanielin ne numrin e telefonit 0676048074 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 181

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total