logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Fresku, Shitet Apartament 1+1 me punime tejet cilesore !

45 000.00 €

ID:
610
Siperfaqe totale:
63 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Sefqet Kuka

Prona Pershkrim

Tek Fresku, prane Institutit te Fizikes Berthamore shitet Apartament 1+1 ne katin e 2-te nje pallat te ri 6 katesh me ashensor funksional.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje me ambjent gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja. Apartamenti eshte me punime shume cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga 1 linje autobusi urban, avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete, si dhe cdo fasilitet si farmaci, supermaket etj. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Festimin ne numrin : 0676048046 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme me te.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 63
  • Siperfaqe neto : 56
Vizita: 460

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total