logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

TEK STADIUMI QEMAL STAFA ,RRUGA FAIK KONICA SHITET AMBJENT BIZNESI

260 000.00 €

ID:
602
Siperfaqe totale:
90 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
RRUGA FAIK KONICA

Prona Pershkrim

Tek Stadiumi Qemal Stafa , rruga Faik Konica perball pasticeri Venezia , shitet nje ambjent biznesi aktualisht supermarket . Shitet per arsye emigrimi, shitet bashke me biznesin ose bosh .Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ofron nje biznes te sigurt. Disponon dokumentacion te plote hipotekor .


Tipare

  • Siperfaqe totale : 90
  • Siperfaqe neto : 87.5
Vizita: 560

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total