logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Myslym Shyr jepet me qera zyre e mobiluar

30 000.00 €

ID:
594
Siperfaqe totale:
12 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Te disheza e "Adidas" ne Rrugen e Myslym Shyri,jepet me qera ambjenti 12 m2 . Ambienti ndoshet ne katin e dyte te nje pallati te ri. I shfrytezueshem per zyre dhe biznese te ndryshme. Pozicioni ne te cilin ndodhet , te ofron fasilitete te shumta. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Shitet 30000 Euro.Kontakto tani ne numrin e telefonit 0672049666 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 12
Vizita: 291

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total