logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK 21 DHJETORI, PERBALL INXHINJERIS SE NDERTIMIT JEPET ME QIRA AMBJENT INTERNET -KAFE E KOMPELTUAR

Shtoni në të preferuarat
380.00 €
€/m2

ID:
591
Siperfaqe bruto:
55 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

Prona Pershkrim

Tek 21 Dhjetori , perball Inxhinjeris se Ndertimit , jepet me qira ambjent internet -kafe+printim , kancelari e kompletuar gati per pune . Amjenti eshte i organizuar me tavoliona komjuteri dhe komjutera , 3 printera . Zona ne te cilen ndodhet ofron nje mundesi te shkelqyer biznesi, me nje xhiro mujore aktualisht 2000 euro ne muaj , jepet per arsye emigrimi . Jepet me qira gjithashtu shitet dhe biznesi i komletuar me nje cmim 14.500 euro i diskutueshem .Disponon dokumentacion te plote hipotekor .Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0695621703 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 55
  • Siperfaqe neto : 50
Vizita: 73

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total