logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kopeshti Zologjik, tek Supermarket PAMI, Jepet me Qera Apartament 3+1!

500.00 €

ID:
589
Siperfaqe totale:
185 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
3
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Shyqyri Brari

Prona Pershkrim

Perball hyrjes se Kopeshtit Zologjik, ne rrugen Shyqyri Brari, tek Supermarket PAMI, jepet me Qera Apartament 3+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit i cili ka dhe dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, dhe 3 tualete, nga e cila njeri tualet tek dhoma matrimoniale. Apartamenti eshte i mobiluar vetem me ambjentin e gatimit. Orientimi i apartamentit jug-lindje, me pamje nga liqeni i Tiranes dhe vendodhja e tij ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes e ben te kerkueshem nga kushdo. Cmimi eshte 500 Euro. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ng


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 185
  • Siperfaqe neto : 165
Vizita: 571

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total