logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Komuna e Parisit Jepet Vile 2 kateshe me qera!

Shtoni në të preferuarat
990.00 €
€/m2

ID:
587
Siperfaqe bruto:
200 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Bilal Golemi

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit, ne rrugen Bilal Sina perballe Kompleksit Dinamo jepet me qera vile 2 kateshe. Vila eshte e organizuar si me poshte: ne katin e pare ka 1 sallon te madh, nje ambjent gatimi me vete dhe nje tulet. Ne katin e dyte ka 4 dhoma gjumi dhe nje tualet. Struktura e viles eshte per 4 kate plus 1. Orjentimi viles eshte jug-lindje. Vendi ne te cilen ndodhet vila eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe me te qeta. Ne oborrin e viles ka mundesi parkimi per 2 makina si dhe disponon dokumentacion te plote ligjor. Kontaktoni tani Artin ne nr e tel 0676048404 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 200
  • Siperfaqe neto : 200
Vizita: 141

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total