logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Komuna e Parisit Jepet Vile 2 kateshe me qera!

990.00 €

ID:
587
Siperfaqe totale:
200 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Bilal Golemi

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit, ne rrugen Bilal Sina perballe Kompleksit Dinamo jepet me qera vile 2 kateshe. Vila eshte e organizuar si me poshte: ne katin e pare ka 1 sallon te madh, nje ambjent gatimi me vete dhe nje tulet. Ne katin e dyte ka 4 dhoma gjumi dhe nje tualet. Struktura e viles eshte per 4 kate plus 1. Orjentimi viles eshte jug-lindje. Vendi ne te cilen ndodhet vila eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe me te qeta. Ne oborrin e viles ka mundesi parkimi per 2 makina si dhe disponon dokumentacion te plote ligjor. Kontaktoni tani Artin ne nr e tel 0676048404 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 200
  • Siperfaqe neto : 200
Vizita: 413

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total