logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane City Park, Shitet dhe Jepet Me Qira Magazine

850 000.00 €

ID:
580
Siperfaqe totale:
3400 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Iliria

Prona Pershkrim

Afer City Park, 200 m pas Mobileri Ro-Al, Shitet ose jepet me Qira Magazine e organizuar ne 2 kapanone. Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 3400 m2 dhe siperfaqja e magazines eshte 1582 m2. Secili kapanon eshte i organizuar ne 2 kate dhe ka lartesi prej 6m. Magazina ndodhet ne zone industriale, ne rruge te asfaltuara. Magazinat mund te perdoret si magazine per ambiente sherbimi, prodhimi etj. Magazina i ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme dhe eshte me leje ndertimi e miratuar nga Bashkia e Tiranes. Per me shume informacione si edhe nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni ne nr .0676023889.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 3400
  • Siperfaqe neto : 1582
Vizita: 368

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total