logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK RRUGA E DURRSIT SHITET AMBJENT

Shtoni në të preferuarat
85 000.00 €
€/m2

ID:
575
Siperfaqe bruto:
65 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Durrsit

Prona Pershkrim

Tek Rruga e Durrsit shitet ambjent.Dyqani eshte pran rruges kryesore perball me bustin e Adem Jasharit ne katin zero te nje pallati ekzistues.Ambjeti eshte i organizuar ne dy dhoma dhe nje banjo.Zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte mjaft e frekuentuar dhe levizje te vazhdueshme te njerzeve si pasoje e trotuarit qe ka ngjitur.Dyqani disponon dokumentacion te plote hipotekor.Kontakto tani Marselin ne numrin e telefonit 0676048403 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe bruto : 65
  • Siperfaqe neto : 36.8
Vizita: 145

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0355 67 60 48 403
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total