logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Torre Drini ne katin e dyte , Jepet Me Qira Per Zyra

Shtoni në të preferuarat
1 450.00 €
€/m2

ID:
569
Siperfaqe bruto:
140 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga abdi Toptani

Prona Pershkrim

Te Torre Drini jepet me qira nje ambjent komercial 130 m2 .Siperfaqja e brendshme eshte open space ,me sistem ngrohje , 2 tualete te perbashket .Ambjenti eshte lehtesisht i aksesueshem dhe shume i pershtatshem per aktivitete si call center ,Zyra .Cmimi 1450 Euro , Perfshihen ne kte cmim ngrohja , ftohja , Pastrimi, Ukt .Per me teper informacion telefono Orgeten ne nr:0676023889/0697320785 .


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 140
  • Siperfaqe neto : 130
Vizita: 107

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total