logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Torre Drini ne katin e dyte , Jepet Me Qira Per Zyra

1 450.00 €

ID:
569
Siperfaqe totale:
140 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga abdi Toptani

Prona Pershkrim

Te Torre Drini jepet me qira nje ambjent komercial 130 m2 .Siperfaqja e brendshme eshte open space ,me sistem ngrohje , 2 tualete te perbashket .Ambjenti eshte lehtesisht i aksesueshem dhe shume i pershtatshem per aktivitete si call center ,Zyra .Cmimi 1450 Euro , Perfshihen ne kte cmim ngrohja , ftohja , Pastrimi, Ukt .Per me teper informacion telefono Orgeten ne nr:0676023889/0697320785 .


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 140
  • Siperfaqe neto : 130
Vizita: 386

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total