logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK TIRANA E RE, SHITET BAR-KAFE BASHKE ME AKTIVITETIN

Shtoni në të preferuarat
220 000.00 €
€/m2

ID:
564
Siperfaqe bruto:
120 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
tek pallati me shigjeta

Prona Pershkrim

Tek Tirana e Re , shitet Bar-Kafe bashke me aktivitetin ,ne gjendje pune, me nje investim te brendshem 85000 euro , kati i pare . Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri 12 katesh i ndertuar kohet e fundit dhe ndodhet ne rruge kryesore , i komletuar ne menyre teper bashkekohore dhe me nje klientele te sigurt , ka 2 veranda me 8 tavolina jashte. Shitet me nje cmim teper kompetitiv per zonen ku ndodhet .Disponon dokumentacion te plote hipotekor .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 120
  • Siperfaqe neto : 120
Vizita: 140

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total