logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI , NE RRUGE KRYESORE, SHITET DYQAN .

Shtoni ne te preferuarat
230 000.00 €
€/m2

ID:
563
Siperfaqe totale:
121 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
Bulevardi Bajram Curri

Prona Pershkrim

Tek Bulevardi Bajrram Curri , ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme , shitet dyqan . Ambjenti eshte i organizuar si me poshte: Kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 , ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje zone mjaft e frekuentuar .Disponon dokumentacion te plote hipotekor .


Tipare

Vizita: 183

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total