logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI , NE RRUGE KRYESORE JEPET DYQAN ME QIRA

Shtoni në të preferuarat
850.00 €
€/m2

ID:
561
Siperfaqe bruto:
121 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
bulevardi Bajram Curri

Prona Pershkrim

Tek Bulevardi Bajrram Curri , ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme , jepet me qira dyqan . Ambjenti eshte i organizuar si me poshte: Kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 , ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje zone mjaft e frekuentuar .Disponon dokumentacion te plote hipotekor .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 121
  • Siperfaqe neto : 71
Vizita: 162

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total