logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ish Stacioni Fundit Tiranes Re, Jepet me Qira Vile Super Luksoze

2 300.00 €

ID:
552
Siperfaqe totale:
360 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
4
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Isuf Elezi

Prona Pershkrim

Te Ish Stacioni fundit Tiranes Re, Te Rruga Irfan Tomini Jepet me Qira Vile Lluksoze per nje jetese komode. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 360 m2 ne sipefaqe trualli 270 m2 dhe eshte e organizuar si me poshte: ne kati 0 vila ka sallon ndenje me ambjent gatimi dhe ambjen palestre. Ne katin 1 ka dhome cifti bashke tualet te mbrendshem, ambjent gardarobe. 1 dhome femijesh. Kati 2 dhe i fundit eshte i hapur me me dhome matrimoniale,sallon ndenje, xhakuzi, dhe tualet. Nga mbrenda vila eshte e shtruar e gjitha me parket, kurse sistemi ngrohjes eshte chiller .Vila ka sistem alarmi dhe kamera sigurie, eshte e rrethuar me nje gjelberim te kendshem, dhe ne cdo kat ka verande. Zona ne te cilen ndodhet Vila preferohet pasi ka lehtesisht akses ne te gjitha sherbimet e mundshme dhe gjithashtu dhe ne rruget kryesore. Mundesi parkimi per 3 makina, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e tel 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 4
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Truall/ toke : 270
  • Siperfaqe neto : 360
Vizita: 2747

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total