logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Rruga Elbasanit, Shitet Apartament 2+1, i Pershtatshem per Biznes.

Shtoni në të preferuarat
154 000.00 €
€/m2

ID:
536
Siperfaqe bruto:
90 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Elbasanit

Prona Pershkrim

Tek Rruga Elbasanit, prane Postes Shitet Apartament 2+1 ne katin 1 te nje pallati ekzistues i pershtatur per Biznes. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, dhome cifti, dhome femijesh, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte veri-jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te preferuarat te Tiranes, si per banim dhe per biznese te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e telefonit: +3550676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 80
  • Siperfaqe neto : 70
Vizita: 198

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total