logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Komuna e Parisit, shitet Biznes-Pasticerie, i gjithi i kompletuar !

Shtoni në të preferuarat
25 000.00 €
€/m2

ID:
495
Siperfaqe bruto:
90 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Medar Shtylla

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Medar Shtylla, perball Lulishtes, shitet nje ambjent biznesi qe funksion si Pasticeri, i kompletuar ne menyre teper komode dhe bashkekohore me nje klientele te siguruar. Ambjenti eshte dupleks, ku ne katin -1 ndodhen makinerit e prodhimit te pasticerise, dhe ne katin 0 ndodhen dyqani i pasticerise. Ambjenti ne te dyja katet perbehet nga nje hapesire prej 90 m2 . Orjentimi eshte Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje zone mjaft e populluar dhe nje mundesi shume e mire investimi. Ka nje hapsire parkimi para. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin 0676048405 per te realizuar nje vizite ne prone ose prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 90
  • Siperfaqe neto : 86
Vizita: 145

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total