logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Ambasada Amerikane Jepet me Qira Apartament 2+1, ne pallat Cilesor i Mobiluar

1 200.00 €

ID:
490
Siperfaqe totale:
170 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
7
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Elbasanit

Prona Pershkrim

Te rruga Elbasanit mbrapa Ambasades Amerikane, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin 7 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar i shtruar me parket, dhome cifti, dhome femijesh, 2 tualete, dhe 2 ballkone, imobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha orendit te cilesise se pare. Orientimi i apartamentit eshte nga jug-lindja-perendim, gje qe e bene te jete gjate gjithe dites me drite dielli natyrale, me pamje nga qendra dhe Liqeni. Fasadat e xhamit jane tripleks me azot qe as ftohti por as vapa nuk deporton ne apartament. Sistemi ngrohjes dhe ftohjes eshte me condicioner multisplit, kurse pajisjet elektroshtepiake jane te cilesise se pare, ka dhe internet. Pallati ka kamera sigurie dhe roje 24 ore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te preferuarat ne Tirane, pasi ka te gjitha sherbimet e mundshme afer dhe cilesi jetese. Ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e telefonit: +355 676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 170
  • Siperfaqe neto : 165
Vizita: 501

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total