logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Autostrada Tirane - Durres ,Kashar , Shitet Servis dhe Bar kafe

Shtoni në të preferuarat
350 000.00 €
€/m2

ID:
488
Siperfaqe bruto:
279.7 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga eltion frroku

Prona Pershkrim

Autostrada Tirane - Durres ,Kashar , Shitet Servis dhe Bar kafe ne nje zone shume te mire , mbas Delta Home ,aktualisht eshte ne gjendje pune si servis . Per cdo informacion te metejshem kontaktoni me Gertin ne nr e telefonit 00355676048401


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 279.7
  • Truall/ toke : 700
Vizita: 128

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total