logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Shkallnur Durres shitet vile 3 kateshe

Shtoni në të preferuarat
149 000.00 €
€/m2

ID:
471
Siperfaqe bruto:
321 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:

Prona Pershkrim

Ne Shkallnur te Durresit 500 m nga plepat shitet vile 3 kateshe ne nje koder me pamje nga deti adriatik.Vila eshte e organizauar si me poshte:Kati i pare prej nje siperfaqe 96 m2 eshte dyqan ,garazhde dhe magazin,kati i dyte prej nje siperfaqe 117m2 perbehet nga 3 dhoma dhe 1 tualet,kati i trete me nje siperfaqe prej 108 m2 perbehet nga 3 dhoma dhe 1 tualet.Katet e viles kane hyrje me vete me shkalle nga jashte.vila disponon dokumentacon te rregullt hipotekor.Kontakto tani Festimin ne numrin e telefonit 0676048046 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 321
Vizita: 140

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total