logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

TE KOMUNA E PARISIT JEPET ME QIRA 3+1 KATI I 3 I NJE VILE

350.00 €

ID:
460
Siperfaqe totale:
160 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
RRUGA SERVET LIBOHOVA

Prona Pershkrim

Te Komuna e Parisit siper qendres Kristal te blloku i vilave Jepet me qira kati i 3 i nje vile 160m2 i mobiluar . ambjenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje , 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 2 ballkone .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone vetem me vila dhe mjaft e qete . Ka mundesi parkimi.Disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe jepet me nje cmim mjaft te leverdisshem per zonen ku ndodhet .


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 160
  • Siperfaqe neto : 160
Vizita: 485

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total