logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Qytetin e Vlores Shitet Vile 340 M2 me Hipoteke

155 000.00 €

ID:
451
Siperfaqe totale:
340 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Vlore

Prona Pershkrim

VIla ndodhet ne nje ndertim shume cilesor prane qendres se Qytetit te vlores . Eshte i organizuar me nje koridor qendror nga i cili dalin 3 dhoma, salloni me ambjentin e gatimit dhe dy banjo .Dhe ka nje verande te mrekullueshme , Zona ne te cilen ndodhet Vila eshte lehtesisht i aksesuesheme nga linja autobusi urban, ka shkolla 9-vjecare dhe te mesme shume prane, kopshte private dhe shteterore. Mundesi parkimi per dy makina .si edhe nje dyqan ne kat 1 , Disponon dokumentacion te plote hipotekor Kontakto Orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 340
  • Siperfaqe neto : 340
Vizita: 358

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total