logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TE 9 katshet ,Jepet me Qira ambjent open space per Zyre

Shtoni në të preferuarat
3 500.00 €
27 €/m2

ID:
442
Siperfaqe bruto:
160 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
9-Katëshet, Rruga e Dibrës, Tirana

Prona Pershkrim

Tek 9 katshet jepet zyre me qira ne katin e 3 te nje pallati te ri .Zyra ka siperfaqje bruto prej 160 m2 me vetrat xhami dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.Ambjenti mund te pershtatshet per Parukeri , lokal ,zyra konsultimi apo trajnimesh .Cmimi 3500 Euro .Kontakto Orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 160
  • Siperfaqe neto : 160
Vizita: 215

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total