logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TE SELVIA ,JEPET ZYRE ME QIRA I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER

Shtoni në të preferuarat
149 000.00 €
€/m2

ID:
410
Siperfaqe bruto:
77.5 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rr.Saracve

Prona Pershkrim

Te rr.Saraceve jepet zyre me qira ne katin e 2 te nje pallati te ri .Zyra ka siperfaqje bruto prej 77 m2 me vetrat xhami dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.Ambjneti mund te pershtatshet per callcenter ,zyra konsultimi apo trajnimesh.Cmimi 350 Euro .Per me teper kontaktoni ne nr.0672049666


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 77.5
  • Siperfaqe neto : 57
Vizita: 168

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total