logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Liqeni Artificial i Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Bashke me Garazhin !

350 000.00 €

ID:
378
Siperfaqe totale:
170 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rr.Sami Frasheri

Prona Pershkrim

Tek hyrja e Liqenit Artificial, ne Rrugen Sami Frasheri, tek NOBIS, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, ambjent gatimi me vete dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti me dalje ne ballkon, dhome femijesh, 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Parketi eshte i punuar me dru lisi. Luksi i apartamentit dhe vendodhja e tij ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes e ben te kerkueshem nga kushdo. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje dhe ka pamje nga Liqeni i Tiranes, disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Brenda cmimit eshte i perfshire dhe Garazhi me siperfaqe prej 30 m2. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 170
  • Siperfaqe neto : 150
Vizita: 824

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total