logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Tek Kepi Rodonit Shitet 71000 m2 Toke Me Pamje Nga Deti

Shtoni ne te preferuarat
2 500 000.00 €
0 €/m2

ID:
351
Siperfaqe totale:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:
Kepi rodonit

Prona Pershkrim

Toka eshte e ndare ne dy parcela ngjitur me njera tjetren dhe buze rruges. Ka pamje nga deti ne tre drejtime dhe eshte e pozicionuar shume mire. Çmimi vetem 35 EUR/m2 nderkohe qe tregu eshte 50-60 EUR/m2. PEr zonen ekziston edhe plani zhvillimor qe e ka parashikuar per vila. Toka shitet ose jepet per zhvillim. Kontakto tani Armandin per ta pare nga afer ne numrin 0672049200


Tipare

  • Truall/ toke : 71000
Vizita: 357

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 2049200
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total