logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Rruga e Kavajes ne Rruge Kryesore , Shitet ose Jepet me Qera Objekt 2 Katesh,

Shtoni në të preferuarat
840 000.00 €
0 €/m2

ID:
340
Siperfaqe bruto:
140 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Kavajes

Prona Pershkrim

Rruga e Kavajes ne Rruge Kryesore , Shitet ose Jepet me Qera Objekt 2 Katesh, aktualisht i dhene me qera per nje banke te nivelit te dyte e cila e ka kontraten deri ne fund te 2020. Siperfaqja e njesise poshte eshte 140 m2 , shitet per nje vlere 840 000 euro ose jepet me qira 3000 euro ne muaj. Kati i dyte ka siperfaqe 180.5 m2 dhe per momentin eshte i organizuar si apartament me 7 dhoma ne total, por mund te kthehet lehtesisht edhe ne ambjent komercial per ate qe do te marre te dyja ambjentet. Cmimi per shitje 361 000 euro ose me qera vetem po u moren te dyja 1100 euro. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Gertin ne nr e telefonit: 00355676048401 ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe bruto : 140
  • Siperfaqe neto : 140
Vizita: 349

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total