logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Prokuroria e Tiranes, ne Rrugen Haxhi Dalliu, Shitet Dyqan,

Shtoni në të preferuarat
100 000.00 €
0 €/m2

ID:
319
Siperfaqe bruto:
52 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rr.Hazhi Dalliu

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Haxhi Dalliu, perballe me Prokurorine e Tiranes, shitet Dyqan, ne katin 1 te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 52 m2. Orientimi i dyqanit eshte Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes, disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe bruto : 52
  • Siperfaqe neto : 44
Vizita: 205

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total