logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Toke per Ndertim ne Autostraden Tirane -Elbasan prane Teg

Shtoni në të preferuarat
648 000.00 €
0 €/m2

ID:
318
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Autostrada Tirane Elbasan

Prona Pershkrim

Ne Autostraden Tirane - Elbasan pa arritur te Qendra tregtare TEG shitet nje toke me siperfaqa 5400 m2 . Zona po merr zhvillim te shpjet dhe po kthehet ne Zone Industriale dhe eshte momenti i duhur qe te investohet .Toka ka akses direkt ne Autostrade , me nje distance 500 metra larg qendres TEG ,dhe eshte e pershtashme per te zhvilluar cdo lloj aktiviteti , disponon dokumenta te rregullt Pronesie . Per me shume informacione telefononi ne nr 0676022312 .


Tipare

  • Truall/ toke : 5400
  • Siperfaqe neto : 5400
Vizita: 148

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total