logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek rr Mine Peza Jepet me Qira Ambjent per parukeri !!

500.00 €

ID:
309
Siperfaqe totale:
68 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
rruga mine peza

Prona Pershkrim

Jepet Ambjent me Qira tek rruga Mine Peza, dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per parukeri , me akses direkt ne rruge kryesore. Zona ku ndodhet eshte mjaft e populluar gje qe ju jep lehtesi ne biznes. Kontaktoni tani Festimin per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme me te.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 68
  • Siperfaqe neto : 62
Vizita: 509

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total