logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Vile e Sapo Restauruar ne Sauk

Shtoni në të preferuarat
380 000.00 €
0 €/m2

ID:
291
Siperfaqe bruto:
300 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
3
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Sauk

Prona Pershkrim

Vila ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe eshte restauruar plotesisht disa muaj me pare. Poshte vendeve te parkimit eshte ndertuar nje sallon i bollshem me tualet. Me pas vjen kopshti i ndertuar shume bukur. Ne katin 0 te viles ndodhet ambjenti i gatimit dhe ai i ngrenies se bashku me nje kend ndenje; perballe ndodhet salloni. Ne katin 1 ndodhet nje dhome dopjo e mobiluar shume bukur dhe me tualet te dedikuar. Perballe saj gjendet nje dhome femijesh. Nje kat me siper eshte dhoma kryesore e çiftit me tualet, garderobe dhe nje studio. Qe aty ka dalje per ne verande. Per te vizituar kete prone ose te ngjajshme me ate telefono tani Armandin ne numrin 0672049200


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe bruto : 300
  • Truall/ toke : 400
  • Siperfaqe neto : 280
Vizita: 603

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total