logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Vile Spektakolare Per Shitje dhe Qira Tek Kodrat e Liqenit

750 000.00 €

ID:
290
Siperfaqe totale:
0 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
4
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Kodrat e Liqenit

Prona Pershkrim

Vila ndodhet ne Kodrat e Liqenit te Tiranes dhe ka pamje shume te bukur mbi ullishtat dhe liqenin. Kopshti eshte i organizuar ne brezare dhe eshte mbjelle me peme dhe lule te shumta. Garazhi eshte i mbyllur dhe mban te pakten 3 makina. Ne katin 0 ndodhet salloni i organizuar ne dy ambjente; ate te ndenjes dhe pjesa e oxhakut. Me disa shkalle ngjitesh per tek ambjenti i gatimit dhe ai i ngrenies. Kati 0 ka gjithashtu edhe nje dhome per miqte me tualet te dedikuar dhe dalje ne verande. Ne katin 1 gjenden lavanderia, dy dhoma per femije, nje tualet dhe dhoma e çiftit me tualet te dedikuar, garderobe dhe dalje ne veranden kryesore. Vila shitet ose jepet me qira. Per te vizituar kete prone ose te ngjajshme me te telefono tani Armandin ne numrin 0672049200


Tipare

Vizita: 1152

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 2049200
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total