logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Shitet super Vila ne zonen e Freskut!

Shtoni në të preferuarat
550 000.00 €
0 €/m2

ID:
288
Siperfaqe bruto:
330 m2
Dhoma:
9
Tualetet:
3
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Thoma Filipeu

Prona Pershkrim

Shitet vila 3 kateshe ne zonen e Freskut, e pershtatshme si objekt banimi ose Biznes. Ndodhet shume prane Teleferikut dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Ne katin e pare te viles jane vendosur njesi komerciale aktualisht atelieri dhe permanent. Vila eshte e sapo Ristauruar dhe ka 2 veranda te medha. kati i katert i viles eshte projektuar si verande. ka nje siperfaqe trualli 330 m2.Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne nr: 067 604 8045


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Siperfaqe bruto : 330
Vizita: 1059

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048045
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total