logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Vile Luksoze me Qira në një nga zonat me të qeta në Tiranë

2 500.00 €

ID:
283
Siperfaqe totale:
500 m2
Dhoma:
10
Tualetet:
5
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:

Prona Pershkrim

Vila ndodhet ne nje ngavendet te preferuara ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi 500m2 dhe truall 650 Eshte e organizuar ne10 dhoma, 5 banjo dhe 3 sallon te madh me 3 ambjent gatimi te vecuar. Mobilimi eshte cilesor dhe i kohes. Dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe ndarje xhami. Kopshti perveç hapesires se gjelbert ka edhe nje kend per pushim dreke. Duke nisur qe nga kopshti e deri tek zgjedhja e mobiljeve cdo gje eshte e kuruar me detaj . Tualetet jane me pllaka dhe hidrosanitare cilesore. Veranda ka pamje te mrekullueshme dhe nje pasdite e kaluar me nje kafe te shoqeruar me njerez te duhur do te qetesonte dhe relaksonte ne maximum. Papafingo gjigande e mobiluar me shijem te ofron relaks .Vila munde te perdoret per Hostel. Telefono tani ne:0682168681 dhe nje nga agjentet tane porfesioniste do ju shoqeroje per nje vizite ne prone


Tipare

  • Tualet (e) : 5
  • Dhoma e ndenjies : 4
  • Siperfaqe totale : 570
  • Siperfaqe neto : 500
Vizita: 1133

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total