logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Vile Okazion ne zonen me te mire te Tiranes

300 000.00 €

ID:
248
Siperfaqe totale:
155 m2
Dhoma:
6
Tualetet:
3
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
RR, ANDON ZAKO CAJUPI

Prona Pershkrim

Shitet vile me siperfaqe ndertimi totale 132 m2. Siperfaqja e truallit 155 m2. Vila perbehet nga 3 kate , Vila eshte ndertuar ne vitin 1996. Kati pare i konceptuar me nje sallon, ambjent gatim ngrenie me vete, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Kati 2, i konceptuar sallon , dhe 2 dhoma gjumi, 1 tualet , secili me ballkon kati 3 aktualisht eshte open space ,Vila disponon parkim.Vila mund te sherbeje edhe per investim per hostel,hotel pasi vendodhja eshte shume afer qendres se Tiranes , Disponon dokumentacion te rregullt , Per cdo informacion kontaktoni ne nr :0676023889


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 3
  • Siperfaqe totale : 155
  • Siperfaqe neto : 155
Vizita: 647

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total