logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Jepet me qira kati 2 i Nje Vile, Ne Bllok !

Shtoni ne te preferuarat
700.00 €
0 €/m2

ID:
222
Siperfaqe totale:
75 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Mortgage:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Donika Kastrioti

Prona Pershkrim

Ne rrugen Donika Kastrioti mbrapa kuvendit, leshohet me qira kati 2 i nje vile private. Vila eshte e pozicionuar ne zemer te bllokut, dhe rreth e rrotull e mbizoteron nje qetesi e perkryer. Organizimi ambjentit eshte si me poshte : 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet, verande dhe vend parkim. 2 dhomat jane te me permasa normale, salloni eshte i hapur me kuzhine te perbashket, tualeti disponon dritare, Jashte eshte nje ambjent verande qe gjate gjithe dites dielli, dhe jashte ka ambjent parkimi.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 75
  • Siperfaqe neto : 70
Vizita: 680

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total