logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tokë Me Çmim OKAZION Në Manëz, vetëm 25 EUR/m2

Shtoni në të preferuarat
100 000.00 €
0 €/m2

ID:
221
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Lalzit

Prona Pershkrim

Shitet toke e pershtatshme per zhvillim dhe ndertim vetem per 25 EUR/m2. Toka ndodhet ne buze te rruges kombetare vetem pak kilomentra nga Gjiri i Lalzit. Toka eshte e rrethuar dhe ka energji me linje te dedikuar 3 fazor. Ne te perfshihet nje kapanon per parkimin e mjeteve, zyrat si edhe nje vreshtari dhe pemtari me siperfaqe rreth 500m2. Me nje siperfaqe prej 4070 m2, 185m gjatesi dhe 22 m gjeresi kjo prone eshte e pershtatshme per cdo lloj ndertimi apo aktiviteti ne fushen agro, ate te ndertimit dhe cdo lloj aktiviteti tjeter.


Tipare

  • Truall/ toke : 4070
Vizita: 613

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 2049200
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total