logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Shitet toke 840 m2 ne Sauk

Shtoni në të preferuarat
120 000.00 €
0 €/m2

ID:
176
Siperfaqe bruto:
840 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Sauk

Prona Pershkrim

Shitet 840 m2 toke ne Sauk per vetem 120000 euro. Toka ndodhet ne nje vend ideal per te ndertuar nje vile te kendshme ne ajer te paster. Eshte vetem 10 minuta me makine larg qendres te Tiranes, kurse vetem 2 minuta larg qendres tregtare TEG dhe Liqenit. Mos u vononi te na kontaktoni per nje vizite ne prone pasi Unaza e Re e Tiranes sapo perfundoi.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 840
  • Siperfaqe neto : 840
Vizita: 290

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total