logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet toke 840 m2 ne Sauk

120 000.00 €

ID:
176
Siperfaqe totale:
840 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Sauk

Prona Pershkrim

Shitet 840 m2 toke ne Sauk per vetem 120000 euro. Toka ndodhet ne nje vend ideal per te ndertuar nje vile te kendshme ne ajer te paster. Eshte vetem 10 minuta me makine larg qendres te Tiranes, kurse vetem 2 minuta larg qendres tregtare TEG dhe Liqenit. Mos u vononi te na kontaktoni per nje vizite ne prone pasi Unaza e Re e Tiranes sapo perfundoi.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 840
  • Siperfaqe neto : 840
Vizita: 519

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total