logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Jepet me qira tre katet e nje vile te Shkolla Baletit

Shtoni në të preferuarat
950.00 €
0 €/m2

ID:
163
Siperfaqe bruto:
330 m2
Dhoma:
7
Tualetet:
5
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga elbasanit /Shkolla Baletit

Prona Pershkrim

Jepen me qira 3 katet e nje vile 4-kateshe ne zemer te Tiranes. Ambjenti ka siperfaqe totale 330 m2 dhe eshte bosh. Ne katin 0, vila ka nje ambjent totalisht te hapur qe ofrohet mundesia per tu bere zyra ose gjithcka tjeter qe mund te deshironi. Kati i pare perbehet nga tre dhoma gjumi, nje ambjent salloni goxha te madh, ballkone ne secilen dhome, dhe dy banjo. Kati i dyte dhe i fundit ofron te njejtat kondita me katin e pare me diferencen qe ka nje pamje panoramike ne hapesire. Pra i gjithe ky ambjent jepet me qera per vetem 950 euro ne muaj. Ose jepet dhe secili kat me vete. Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone.


Tipare

  • Tualet (e) : 5
  • Dhoma e ndenjies : 3
  • Siperfaqe bruto : 330
  • Siperfaqe neto : 330
Vizita: 199

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total