logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Okazion ! Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Tiranes!!

670 000.00 €

ID:
143
Siperfaqe totale:
170 m2
Dhoma:
8
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rr. Dervish Hatixhe

Prona Pershkrim

Jeni ne kerkim te nje Vile me cmim okazion?? Vila ndodhet ne qender te Tiranes, ne Bulevardin Zogu I, kjo eshte nje vile 3 kateshe me hapesire te bollshme, per kedo qe kerkon nje vend te rehatshem dhe komod, me akses te plote ne te gjithe hapesiren me te populluar dhe pa pasur nevojen e nje makine per te levizur. Vila eshte e rrethuar nga 325 m2 truall , me nje njolle ndertimi prej 155 m2. Organizimi i kesaj Vile eshte si me poshte. Ne katin 0 nga nje Garazh i mbyllur per 2 makina, nga salloni i ndenjes, guzhina e gatimit dhe e ngrenies, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ne katin e 1 ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ne katin e 2 ndodhet nje dhome ndenje dhe papafingo. Vila shitet e tera e mobiluar, e gjitha e shtruar me pllaka, e pajisur me 2 oxhake funksionale, e termoizoluar dhe e hidroizoluar. E pajisur me kondicioner si dhe sistem energjie 3-fazor dhe gjithashtu me nje sistem kamerash per monitorim. Ambjenti i jashtem i viles eshte i kuruar dhe i mbjelle me peme dekorative plot gjelberim. Vila ka nje cmim okazion per vendndodhjen qe ka , ndaj mos hezitoni te kontaktoni per ta bere tuajen. Vila disponon dokument te rregullt hipotekor.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 170
  • Truall/ toke : 325.10
  • Siperfaqe neto : 155.10
Vizita: 556

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total