logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Vile Luksoze me Qira në një Kompleks Pranë TEG

2 500.00 €

ID:
129
Siperfaqe totale:
195 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
3
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Vendndodhja Tirana - Tirana - Farke

Prona Pershkrim

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi 195m2 dhe truall 300 m2. Eshte e organizuar ne tre dhoma, dy banjo dhe nje sallon te madh me ambjent gatimi te vecuar. Mobilimi eshte cilesor dhe i kohes. Dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe ndarje xhami. Kopshti perveç hapesires se gjelbert ka edhe nje kend lojnash per femij. Duke nisur qe nga kopshti e deri tek zgjedhja e mobiljeve cdo gje eshte e kuruar me detaj . Tualetet jane me pllaka dhe hidrosanitare cilesore. Veranda ka pamje te mrekullueshme dhe nje pasdite e kaluar me nje kafe te shoqeruar me njerez te duhur do te qetesonte dhe relaksonte ne maximum. Telefono tani ne: 0676023889 dhe nje nga agjentet tane porfesioniste do ju shoqeroje per nje vizite ne prone


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 195
  • Siperfaqe neto : 195
Vizita: 704

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total