logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Vile Përrallore me Qira tek Rolling Hills

5 500.00 €

ID:
128
Siperfaqe totale:
0 m2
Dhoma:
5
Tualetet:
7
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rolling Hills

Prona Pershkrim

Vila eshte 3 kateshe dhe ndodhet në rezidencen me te kerkuar ne Tiranë, Rolling Hills. Ka sipërfaqe totale ndertimi 788 m2 dhe 1000 m2 truall. Vila ndodhet ne pozicion te favorshem, ne pjesen e siperme te rezidences dhe ka pamje plotesisht te lire. Ambjenti i brendshem është totalisht i investuar me punime fantastike: parket druri, mermer cilesor, mobilje me motive Aziatike, dyer Italiane, dritare Rehau e shume detaje te tjera qe duhen pare nga afer. Njera prej dhomave eshte e veshur me dru bambuje dhe te jep ndjesine qe po fle ne natyre. Tualetet kane paisje lluksoze nga brandet me te mira ne bote. Kati i 0 eshte i organizuar ne garazh, dhome gjumi ,lavanteri, ambjent argetimi dhe 2 tualete Kati 1 ka nja sallon madheshtor me pamje nga natyra, ambjent gatimi, dhome gjumi, 2 tualete , Kati 2 i organizuar ne sonxhorno, 2 dhoma gjumi, 3 tualete . Kopshti eshte dizenjuar ne disa pjese: qe nga barbekyja, bahçja per perime bio, kendi per femije, nje pyll i vogel me bredha dhe lulishtja ne hyrje te viles. Mos humb rastin per te banuar ne kete Vile fantastike! Kontakto tani ne numrin: 0676023889


Tipare

  • Tualet (e) : 7
  • Dhoma e ndenjies : 3
  • Siperfaqe neto : 788
Vizita: 1121

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total