logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Vile Elegante me Qira në një Kompleks Prane TEG

Shtoni në të preferuarat
2 900.00 €
0 €/m2

ID:
127
Siperfaqe bruto:
550 m2
Dhoma:
5
Tualetet:
4
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Acacia hIills

Prona Pershkrim

Qetesia, siguria, pastertia, komoditeti dhe eleganca e bejne kete vile nje mrekulli te vertete. Jetesa aty nuk krahasohet me asnje vend tjeter. Qe nga kopshti, pishina, barbekyja, hapesirat e brendshme dhe gjithçka tjeter rreth saj te therrasin per nje jete cilesore. Kati 0 ka hyrje te pavarur gje qe ben te mundur ndarjen e viles ne dy pjese nese lind nevoja. Ky kat eshte i organizuar ne dy garazhe te mbyllura, nje dhome gjumi, sallon i madh, guzhine, lavanteri. Kati 2 ka dy dhoma gjumi, dy tualete, guzhine me vete, salloni kryesor qe mund te arredohet sipas deshires. Papafingo eshte gjithashtu nje mrekulli e vertete, me pamje fantastike ku mund te kaloni momente relaksi dhe qetesie. Paisjet e kuzhines dhe hidrosanitaret jane te cilesise dhe markave me te mira ne treg dhe stili i tyre eshte nje nderthurje e modernes dhe klasikes. Kontaktoni tani ne: 0676023889 per nje vizite ne prone


Tipare

  • Tualet (e) : 4
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe bruto : 550
  • Siperfaqe neto : 460
Vizita: 273

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total