logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Apartament me qira 3+1 ne qender,bashke me garazhd .I pershtatshem dhe per zyra.

1 600.00 €

ID:
114
Siperfaqe totale:
197 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
6
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
RR.Abdi Toptani

Prona Pershkrim

Ne zemer te Tiranes ,ne nje nga ndertesat me te njohura Torre Drini,me ndertimin me cilesor ,me nje sportel serioz me 2 ashensore jepet me qira nje apartament prej 197 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma te shtruara me parket,1 guzhine ,1 sallon i madh ,2 tualete dhe 1 ballkon.Ka orientim jug-perendim si dhe te mundeson nje pamje te mrekullueshme te qendres se Tiranes.Ambjenti eshte i pamobiluar ,cka te mundeson pershtatjen e tij edhe per ambjent komercial.Cmimi 1600 Euro perfshin dhe nje garazhd personal.Per me shume informacion kontakto ne nr .0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 197
Vizita: 203

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total