logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

SHITET VILE NE TIRANE ME CMIM OKAZION!! VETEM 296 EURO m2

Shtoni në të preferuarat
148 000.00 €
0 €/m2

ID:
79
Siperfaqe bruto:
500 m2
Dhoma:
6
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Myslym Keta

Prona Pershkrim

Shitet vile 3-kateshe ne Tirane per vetem 148000 euro nga 170000 euro. Vila ndodhet siper qendres spitalore, afer komisariatit 4 sapo fillon rruga Myslym Keta. Vila ndodhet ne nje siperfaqe truall prej 250 m2 me siperfaqe ndertese prej 145 m2 ndertese dhe 21 m2 verante. Vila ne katin 0 perbehet nga nje parkim te mbyllur, sallon, ambjent gatimi, dy dhoma dhe tualet. Ne katin 1 gjenden 2 dhoma,sallon ndenje,kuzhine dhe tualet.Kurse kati fundit ka dy dhoma dhe nje papafingo me pamje te kendshme. Disponon Certifikate Pronesie. Shitet per arsye emigracioni. Per me shume informacion na kontaktoni ne nr 0676022311


Tipare

Vizita: 376

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total