logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Toke per shitje 5400 m2 ne Peze Helmes per vetem 75 euro m2

Shtoni në të preferuarat
405 000.00 €
0 €/m2

ID:
68
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Arben Mjalti (Blloku Vilave)

Prona Pershkrim

Shitet toke ne Peze Helmes te Blloku i Vilave, Tiranë per vetem 75 euro m2. Toka ndodhet 200 metra nga rruga kryesore me nje pamje panoramike. Eshte rrethuar me mure dekorativ guri dhe nga ana brendshme toka rrethohet nga pisha. Rruga eshte e asfaltuar, ka uje dhe energji elektrike 24 ore, qe do te thote qe toka eshte e pershtatshme per cdo lloj ndertimi ose aktiviteti.Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr 0676022311


Tipare

Vizita: 197

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total