logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Vile per shitje ne Golem prane Detit

Shtoni në të preferuarat
186 000.00 €
0 €/m2

ID:
66
Siperfaqe bruto:
150 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Mali i Robit

Prona Pershkrim

Ne Golem te Mali i Robit ne nje kompleks Vilash ne mes te gjelberimit dhe prane detit shitet nje Vile . Siperfaqja ne total e ndertimit eshte 150 m2, ne dy kate secili me oxhak me vete. Kati i pare eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhina, tualeti dhe 1 dhome gjumi matrimoniale, veranda , kati i dyte me shkalle te brendeshme druri, 1dhome dite, tualet,2 dhoma gjumi te medha. Vila ka nje pishine si dhe peme frutore te ndryshme, barbeky, e rrethuar me mur te ulet dhe mjaft gjelberim. Gjendet brenda nje kompleksi vilash dhe eshte vetem 60 metra nga deti. Vila eshte e mobiluar me mobiljet italiane .Prona eshte e hipotekuar si dhe trualli rreth 230 m2 Per nje vizite ne prone telefono ne nr 0676022312


Tipare

Vizita: 245

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total