logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Toke per shitje 9000 m2, Ali Demi !

Shtoni ne te preferuarat
1 170 000.00 €
0 €/m2

ID:
58
Siperfaqe totale:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Agush Gjergjevica

Prona Pershkrim

Vendodhja e tokes eshte ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes qe njihet ndryshe si " Kodrina e Tiranes" siper Kryegjyshates boterore, Rr. Agush. Toka ndodhet ne ane te rruges, gje qe ben te mundur elektricitetin dhe ujin. Siperfaqja eshte 9000 m2 dhe mund te shitet dhe pjeserisht. Pamja eshte e mrekullueshme dhe toka mund te perdoret per hapesire komerciale apo ndertim shtepie private.


Tipare

Vizita: 327

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total