logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Zyra me qera ne Qender prane Hotel Plazza

Shtoni në të preferuarat
1 936.00 €
0 €/m2

ID:
49
Siperfaqe bruto:
176 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:

Prona Pershkrim

Ne Qender te Tiranes prane Hotel Plazza dhe Toptani Center nje nje Godine ekskluzive me zyra jepen me Qira 2 ambjente per zyra . Ambjenti ka nje siperfaqe prej 176 m2 dhe sapo eshte rinovuar i teri , gjithashtu eshte i disponueshem edhe nje zyre me siperfaqe 30, 5 m2 . cMIMI I qirase eshte 11 euro + tvsh /m2 . Godina eshte e mire menaxhuar me recepsion me sherbime mirmbajtje optimal . Kontaktoni ne nr e tel +355672022312


Tipare

Vizita: 103

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total