logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tokë Me Çmim Okazion Në Zvernec, Vetëm 25 EUR/m2

Shtoni në të preferuarat
179 000.00 €
0 €/m2

ID:
44
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Zvernec, Vlore

Prona Pershkrim

Shitet 7160 m2 toke ne Zvernec, Vlore. Toka ndodhet ne vije te pare, ne nje nga plazhet me magjepsese dhe te bukura te bregdetit dhe vetem 10 m larg plazhit. Eshte e pershtatshme per ndertim resorti, bar veror, vile apo per biznese te ndryshme. E pajisur me dokumenta te rregullta. Çmimi 25€/m2, i negociueshem.


Tipare

Vizita: 358

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 2049200
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total