logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tokë Në Plazhin e Gjipes me Vetëm 25 EUR/m2

Shtoni në të preferuarat
175 000.00 €
0 €/m2

ID:
43
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Plazhi Gjipes

Prona Pershkrim

Shitet 7 000 m2 toke ne plazhin e mrekullueshem te Gjipes, Vlore . Toka ndodhet ne vije te dyte ne nje nga plazhet me magjepsese dhe te bukura te bregdetit Shqiptar. Eshte e pershtatshme per ndertim resorti apo investime strategjike te ndryshme. E pajisur me dokumenta te rregullta. Cmimi vetem 25€/m2


Tipare

Vizita: 2847

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 2049200
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total